Jako zářící Slunce

Jako zářící Slunce

Lucie

Poslední jednání před nástupem do nové práce a čelení dalším změnám – to bude chtít dávku sebevědomí a klidu. Na základě Original Astromódy® si na sebe beru černou, šikmo střiženou sukni, ve které mé Slunce, jehož sílu a odvahu chci podpořit, dokonale vynikne. Po pohledu do svého astromódního horoskopu ještě risknu elegantní krajkové žluté tričko s rukávem.

Cítím pohledy lidí po cestě na schůzku, ale tentokrát jinak. Jako kdyby mi oblečení dodávalo sílu a zvedalo zdravé sebevědomí. Moc si pohledů kolem sebe nevšímám a soustředím se na jednání, které mě čeká. A k mému překvapení zaskočím svým klidem i sama sebe. Jednání jde skvěle. Cítím se pevně. A ač se na mě hrnou novinky, které přinesou napětí ve firmě, cítím, jak to s mojí energií ani nehne a je stále zdravě pevná. Z jednání odcházím vítězně a cítím určitý respekt a důvěru od budoucího zaměstnavatele. Mé Slunce bylo zažehnuto a podrželo mě.

Cítím pohledy lidí po cestě na schůzku, ale tentokrát jinak. Jako kdyby mi oblečení dodávalo sílu a zvedalo zdravé sebevědomí.
Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *