Nikoho nezajímá místo nad mým levým kolenem

Nikoho nezajímá místo nad mým levým kolenem

Katka

Každý den jsem musela překonávat spoustu překážek. Trápila jsem se nemožností věnovat se plně synovi a zároveň zvládnout dokonale všechny pracovní povinnosti. A pak mi Original Astromóda® poradila, jak eliminovat mého Saturna v 6. domě. Nejprve jsem ho objevila nad svým levým kolenem. Pak jsem si podle astromódního návrhu vytvořila magickou stužku, kterou na něm nosím jako amulet.

Bylo to jako s homeopatiky. První týden jsem při praktikování toho opatření cítila, jak se všechna řešená témata zvýrazňují, abych si je pojmenovala. A pak přišla úleva, která od té doby trvá.

Svůj magický amulet na eliminaci Saturna nosím stále. Už jsem na něj několikrát zapomněla a šla s ním oblečená v kraťasech ven. Byl to krásný pocit, že pro žádoucí změnu nemusím tento astromódní magický krok dělat jen v tichosti a tajnosti. A tak jsem zjistila, že místo nad mým levým kolenem opravdu nikoho nezajímá. A já jsem zas o kousek svobodnější.

Každý den jsem musela překonávat spoustu překážek. A pak mi Original Astromóda® poradila, jak eliminovat mého Saturna v 6. domě. Bylo to jako s homeopatiky.
Katka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *