Nádherná zelená!

Nádherná zelená!

Renáta

Vy mi to asi nebudete věřit, ale já jsem ve svém šatníku neměla jediný kousek oděvu, který by byl zelený. A to v jakémkoliv odstínu zelený… Také miluji fialové ametysty. Ale na sebe bych si dobrovolně nevzala fialovou ani niť. Proč? To jsem do přečtení knihy Original Astromódy® vůbec neřešila.

Dnes už to řeším. Vzala jsem zelenou na milost. Chci totiž podpořit svou Venuši. Každá žena přece touží mít šarm a styl. A víte co? Zelená mi sluší!!! Cítím se v ní křehká, mírná. Učí mě jemné ženské rafinovanosti a především tomu, že není nutné si vše vybojovat. A to je opravdu příjemná změna – s Lunou v Beranu.

A jak to bude s tou fialovou? Dnes vím, že fialová by podpořila mého Saturna. A pro udržení rovnováhy a příměří mezi Saturnem-Lunou v mé hlavě (Beranu) je výhodnější, když na fialovou (především v oblasti hlavy) zapomenu.

Jiný tón fialové by však mohl podpořit mého Marse ve Vahách – boky, bedra. Tak nakonec vezmu na milost nějaký příjemný tón této, doteď pro mě zapovězené, barvy. Těším se na experimentování, protože bez něj to v Original Astromódě® nejde.

Vzala jsem zelenou na milost. Chci totiž podpořit svou Venuši. Každá žena přece touží mít šarm a styl. A víte co? Zelená mi sluší!!!
Renáta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *