Kdo mi to „bydlí“ v hlavě?

Kdo mi to „bydlí“ v hlavě? aneb Od sebe, zlatíčka, od sebe…!

Renáta

Věčně kritizující, přemoudřelý dědek. A náctiletá vnučka, drsná, impulsivní, bojovná. Představte si, že jim byl v rámci společného bydlení přidělen jeden pokoj!
A navíc se oba dva rozhodli (asi se nedokázali domluvit), že se nastěhují do pravé poloviny místnosti. To je, přátelé, časovaná bomba.

Tak takhle to vypadá v mé hlavě (znamení Berana), kde „bydlí“ mistr v omezování, protivnej dědek Saturn – úděl a temperamentní Xena-bojovnice, „beraní Luna“ – emoce.

Co dělat, když vám v těle bydlí „divná“ dvojka? Z pokoje (hlavy – či jiné části těla) je vyhodit nemůžete. Tak je aspoň „rozsaďte“ radí Original Astromóda®!

Abychom jim pomohli vyřešit bytovou krizi, jeden z nich se musel přestěhovat do levé části místnosti – těla. V mém případě hlavy. Černý Petr vyšel na Lunu – emoce. Proč? Je to drsňačka, pamatujete? A jen tak nějaká změna ji neporazí.

Konjunkce Saturn – Luna ve znamení Berana (hlava) sice nezmizela, ale je klid.
Přestaly bolesti hlavy – následek hádek mezi těmi dvěma. Teď má každá planeta svou polovinu hlavy. A já vnímám jasněji okamžiky, kdy vládnou emoce (Luna) a kdy velí rozum (Saturn).

Přestaly bolesti hlavy – následek hádek mezi těmi dvěma. Teď má každá planeta svou polovinu hlavy.
Renáta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *