Guru Jára Original Astromóda

Tato kniha mění přístup k oblékání a k osudu.

Najednou nemusíte svůj osud tvořit jen usilovnou prací s myslí a překonáváním překážek. Teď máte jednoduchého pomocníka – své oblečení. Stejně se oblékáte, tak proč se neoblékat vědomě, tak abyste žili to, co žít chcete.

Original Astromoda

Autor knihy Guru Jára si je jako mystik a hvězdopravec vizionář vědom cykličnosti lidského života, kdy horoskopem předurčené břehy a peřeje řeky života, pro někoho karmy, není lehké překračovat a překonávat. „Ale i tak se o to musíme aspoň čas od času pokusit.“ Abychom mohli uspět, potřebujeme vědět, „s jakými kartami v životě hrajeme“, znát své silné i slabé stránky a osudové předurčenosti. K tomu je klíčem astrologická mapa narození.

Aby naplnil svůj sen najít cestu k pochopení osudového mysteria planet a hvězd pro každého, vytvořil obory jako je Astromóda®, Astrofocus®, Astrolotus, Startantra… A zatímco obdivovaný a umělecky ceněný Astrofocus® přitahuje umělce a estéty ducha, Astromóda® ohromila úplně všechny a stala se hvězdou. Astromóda® dokáže proměnit celý váš šatník v amulety a talismany, v nichž nejenže budete zažívat sílu své autenticity, ale také měnit osud k vlastním představám, chránit své vztahy a lásky. Vaše nitro se bude cítit skvěle a v harmonii se všehomírem.

Original Astromóda vám pomůže vybrat takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Original Astromoda

Toužíte po klidu, po tom, aby vám naslouchaly vaše děti a měli jste z nich radost? Toužíte po vztahu, ve kterém budete moct být sami sebou a který vám bude skutečnou oporou? Toužíte po pevném sebevědomí a žití celého svého potenciálu?

Kniha Original Astromóda je strhující čtení téměř 950 stran doplněných téměř 400 nádhernými barevnými ilustracemi, které převedou hlubokou moudrost této ohromující nauky do praktických rad pro váš šťastný život. Tato kniha vás naučí vidět váš osud jako obraz, který malujete barvami, vzory, materiály a střihy svého oblečení.

Jaké oblečení vás podrží ve zlomových křižovatkách a jaké v běžném nošení doma?

Original Astromoda

Co najdete v knize Original Astromóda? Síta, Clara a Maya, tři hlavní hrdinky knihy Original Astromóda®, nacházejí svůj Ideální pocit v Astromóda salónu©, hvězdách, módě a lásce. Nečekaně osamocená Síta se stane šéfkou Astromóda salónu©, projektu svých přítelkyň. Nechaly ji na pospas klientům, modelům a dodavatelům. Vyráží totiž každá na jiný konec planety za svými vyvolenými. Cesta za láskou Clary i Mayi se brzy stane „love story dobrodružstvím“, za něž by se nemusel stydět ani Indiana Jones, a pořádně se protáhne.

Tento báječný román graduje překvapivými momenty, kdy čtenář, hlazený módou, jen otevírá ústa, aby je na další stránce otevřel ještě víc. Jména světových návrhářů, jejich osudy a modely jsou zde unikátně provázány s osudy tří hrdinek, jejich milenců, přátel i nepřátel na třech kontinentech – v Asii, Evropě a Jižní Americe. Atmosféra různých zemí i rovin vědomí a karmy hrdinek je fascinujícím zážitkem.

Osloví milovníky astrologie a módy, ale také ty, co hledají sami sebe.
Objevte porozumění smyslu života a cestu, jak svůj osud proměnit k obrazu osobních představ.
Užijte si víc módy, cestování, lásky a humoru.

Original Astromoda

Objednejte si knihu, co vám změní život.

KNIHA Original Astromóda Ideální rok 2021

Staňte se tvůrci svého úspěšného života skrze to, co si oblékáte. Převedte unikátní know-how Astromody i do svého osudu, nechte své oblečení umocnit své silné stránky a zharmonizovat a léčit oblasti životních krizí a růstu.
Nechte se hýčkat téměř 1000 stranami příběhu a unikátní nauky se 400 originálními ilustracemi!

Cena 2.380,- Kč

Knihu lze objednat také s Astromódním horoskopem! Cena tohoto úžasného balíčku je 2.500,- Kč

PŘÁTELSKÝ balíček Original Astromóda

Podělte se o své sny a touhy. Kupte dva výtisky knihy Original Astromóda a dopřejte i svým blízkým lázně pro jejich osud a to ještě procedurou, která je tak zábavná a zvládne ji naprosto kdokoliv.

Cena 4.520,- Kč

Knihu lze objednat také s Astromódním horoskopem! Cena tohoto úžasného balíčku je 4.880,- Kč

MODRÝ balíček Original Astromóda

Rozjeďte to naplno. Kupte rovnou tři výtisky knihy Original Astromóda, ať se v novém roce můžou blejsknout všichni!

Cena 6.450,- Kč

Knihu lze objednat také s Astromódním horoskopem! Cena tohoto úžasného balíčku je 7.140,- Kč

Podpořit svůj osud a štěstí knihou Original Astromóda se vám v roce kovového Buvola opravdu vyplatí. Navíc vás praktikování Astromódy vynese krok po kroku doslova ke hvězdám. Probudíte vaše skryté ambice a otevřenost změnám a začnete naplno žít poklady ukryté ve vašem nitru. Kniha Original Astromoda vám otevírá cestu k ideálnímu roku Buvola obohacenou o nové prožitky a jedinečné příležitosti. 

Ochutnejte kousek Astromódy přímo pro sebe

Vyberte své znamení a za chvíli budete mít prvních pár nápadů, jak ze svého oblečení udělat talisman.(klikněte)

Jak již Astromóda pomáhá?

„Už vím, že když potřebuji, aby mi syn naslouchal, masíruji mu chodidla. Ještě musím zkusit ty správné ponožky.“

Maruška

„Bylo tolik věcí, co mě dokázalo vytočit. Proč mi nikdo dřív neřekl, že k uvolnění přetlaků v mém horoskopu stačí nosit volné rukávy a sundat hodinky! To je úleva.“ 

Filip

„Od té doby, co dcera díky Original Astromódě nosí ten šedý pásek, zvládá domácí učení sama a s přehledem.“

Tereza

„Často jsem se odměňovala jídlem. Teď, když chci chvíli klidu, zabalím se do ovčí deky, užívám si, jak čaj hladí mé hrdlo zevnitř a paprsky
měsíce konejší mou Lunu na krku zvenku. Original Astromóda je prostě boží.“

Štěpánka

„Už jsem si myslela, že si mě nevezme. Pak jsem díky Original Astromódě zjistila, jakým tónem zelené můžu poléčit kvadraturu mezi jeho
Lunou a Venuší. Tu zelenou jsem mu dala všude. A do 3 týdnů mě požádal o ruku.“

Sofie

„Převzal jsem firmu po tátovi a potřeboval vnést do podnikání nový vítr, dát více ze sebe. V tom mě podpořily tipy od Originál Astromódy.
Baseballová čepice do červena zbarvená mně pomohla získat zájem dlouholetých kolegů pro nové obchodní projekty a nápady. Originál
Astromóda je alchymií pro život.“

Lukáš