Přirozená cesta

Přirozená cesta

Radka

Je třeba říct, že jsem tak trochu workoholik. Můj život má velké tempo a výkon se počítá. Každý ví, že to není úplně dokonalá kombinace a já už delší dobu hledám cestu ke zvolnění.

Nejprve jsem si nechala ušít šaty podle astromódního návrhu na míru mému horoskopu. Byla jsem na ně velmi zvědavá. Musím říct, že mě první šaty velmi překvapily. Ale když jsem je začala nosit, přišlo mi, že se v mém životě objevuje víc hry a méně dřiny.

Postupně jsem pronikala s dalšími kousky šatníku do tajů této ušlechtilé, ryze ženské vědy. A připadá mi, že roste moje životní síla a respekt ve všech ohledech. Využívám svou přirozenou energii a občas to vypadá, že věci se posouvají vpřed samy, dějí se více přirozeně, bez tlaku.

Na knize Original Astromódy® mě nejvíce zaujala myšlenka životní linie a často aplikuji její principy v rámci spodního prádla. S Astromódou vynikne vaše přirozenost, což vás možná, stejně jako mě, přivede k úvahám o seberozvoji a životní cestě.

Nejprve jsem si nechala ušít šaty podle astromódního návrhu na míru mému horoskopu. A připadá mi, že roste moje životní síla a respekt ve všech ohledech. Využívám svou přirozenou energii a občas to vypadá, že věci se posouvají vpřed samy, dějí se více přirozeně, bez tlaku.
Radka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *